2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Kommunförsäkring & Motorfordonsförsäkring Munkedals kommun
Beskrivning: Upphandling avseende Kommunförsäkring samt Motorfordonsförsäkring för Munkedals kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66510000 Försäkringar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Kommunförsäkring & Motorfordonsförsäkring Munkedals kommun