See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lås, service och installation. Ramavtal Eskilstuna
Beskrivning: Beställaren avser att teckna ramavtal med två (2) entreprenörer i strikt rangordning för service och montering av mekaniska lås och låssystem. Entreprenören som rangordnas som nummer ett (1) ska även kunna utföra tjänsten nyckeladministration åt Eskilstuna Kommunfastigheter.
Föregående meddelande: 597932-2020
Intern identifierare: 20/41
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000