409839-2020 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Skanning och fakturering
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utskrift som tjänst
Referensnummer: SL 20.012
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79999000 Skanning och fakturering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingens syfte är att säkerställa Eskilstuna Kommuns behov av utskriftstjänster. Med utskriftstjänster avses multifunktionella skrivare med tillhörande tjänster som till exempel drift och service.