2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sand till värme-, kraftvärme- och vattenreningsverk
Beskrivning: Upphandlingen omfattar bäddsand/pannsand, filtersand och övriga sandtyper för värme-, kraftvärme- och vattenreningsverk.
Intern identifierare: 25/17
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14211000 Sand
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000