2. Förfarande
Förfarande
Titel: Urodynamiksystem med förbrukningsmaterial
Beskrivning: Urodynamiksystem med tillhörande förbrukningsmaterial
Intern identifierare: UPPH2024-00270
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33125000 Utrustning för urologisk undersökning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling ramavtal urodynamiksystem med tillhörande förbrukningsmaterial
Intern identifierare: 1616560
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1616561