2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vinterväghållning Nordanstig
Beskrivning: Ramavtal för Vinterväghållning inom Nordanstigs kommun.
Intern identifierare: 15178
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Vinterväghållning Nordanstig
Intern identifierare: Vinterväghållning Nordanstig