2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandskydd- och räddningsutrustning
Beskrivning: Enligt upphandlingsunderlagen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 44480000 Diverse brandskyddsutrustning, 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokument.