TI 2019-2081 Bemanningsavtal Södertälje hamn - Transport och stuveri
Referensnummer: TI 2019-2081
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 63700000 Kringtjänster för land-, sjö- och lufttransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Telge inköp AB inbjuder härmed leverantörer att lämna anbud i denna upphandling för Södertälje hamn AB, som efterfrågar ett ramavtal gällande bemanningstjänster inom transport- och stuveri verksamhet.