410222-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Materialhanteringstjänster 2025
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaterialhanteringstjänster 2025
BeskrivningUpphandling av materialhanteringstjänster
Intern identifierareKs 2025/360
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000