2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kemikalie- och depåcontainer
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: KS 2026/333
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44614300 Containerlagringssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000