2. Förfarande
Förfarande
Titel: Laboratoriediskmaskin
Beskrivning: Laboratoriediskmaskin avsedd för diskning av provrör och övriga utensilier.
Intern identifierare: SVA 2024/953
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 42959000 Diskmaskiner för storkök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000