See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsansvarig för program Brunnsbo-Linné via Lindholmen
Beskrivning: Upphandlingen avser konsulttjänster för kommunikationsansvarig för program Brunnsbo-Linné via Lindholmen. Uppdraget omfattar att löpande planera, leda, genomföra, följa upp och utvärdera det strategiska och operativa kommunikationsarbetet inom programmet och mot boende, besökare, verksamma och externa intressenter samt samordna kommunikationen med berörda parter inom Göteborgs Stad och externa parter kopplade till programmet. Programmet sträcker sig över en lång tidsperiod.
Föregående meddelande: 145002-2023
Intern identifierare: EXF-2023-00854
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kommunikationsansvarig för program Brunnsbo-Linné.
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att teckna avtal om konsulttjänster för kommunikationsansvarig för program Brunnsbo-Linné via Lindholmen.
Intern identifierare: 1230408
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Intern identifierare: 1231544