2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utbyggnation av Pinans avloppsreningsverk
Beskrivning: Reningsverket ska renoveras och byggas ut. I samband med utbyggnationen förbättras även reningen på anläggningen.
Intern identifierare: MSBN 2024/391
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45252000 Bygg- och anläggningsarbeten: avlopps- och vattenreningsverk och avfallsförbränningsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000