410632-2016 - PlaneringSverige-Uppsala: Navigationsutrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Förhandsannonsering – Planerad upphandling Elektroniska körjournaler.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Uppsala, Uppsala kommun.
Nuts-kod SE121 Uppsala län