2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kit Chemosat för perkutan leverperfusion av levermetastaser
Beskrivning: Kit Chemosat för perkutan leverperfusion av levermetastaser
Intern identifierare: RS 2024-04165
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000