410770-2019 - ResultatSverige-Vänersborg: Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Däck, länkhjul, drivringar och ekerskydd
Referensnummer: RS 2018-04581
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33193200 Delar och tillbehör till invalidfordon och rullstolar
II.1.4.
Kort beskrivning
Däck, slang, länkhjul, drivringar och ekerskydd till rullstolar. Byte av däck och slang på fälg till elrullstol/ drivaggregat/manuella rullstolar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen