410792-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Studenthälsovård
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStudenthälsovård
BeskrivningMittuniversitetet upphandlar ett ramavtal för studenthälsovård
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99369:Lot:1