Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/fmv/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Marching boots
Referensnummer: 23FMVU9186
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 18815100 Kängor
II.1.4.
Kort beskrivning
Tenderers are hereby invited to participate in the procurement of Marching boots. The procurement consist of marching boots and footbeds, used by the Swedish Armed Forces.
Marching boots: 70 000 pairs
Footbeds 140 000 pairs
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 100,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 18815100 Kängor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen