410941-2019 - ÄndringSverige-Jönköping: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Diatermiutrustning och rökutsug inklusive tillhörande tillbehör
Referensnummer: RJL 2019/1521
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Diatermiutrustning och rökutsug inklusive tillhörande tillbehör för användning på operationsavdelningarna i Region Jönköpings län.