410964-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Område Uppsala Årsentreprenörer.
Referensnummer: 3924/2017
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av årsentreprenörer åt Fortifikationsverket region mitt område Uppsala.