2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av avfallskärl i plast i storlekarna 140, 190, 240, 370 och 660 liter att användas för insamling av avfall från hushåll och verksamheter i nordvästra Skåne.
Intern identifierare: 25/0080
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000