411235-2025 - Resultat
Sverige – Managementtjänster – Förmedlingstjänst av Managementkonsulter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmedlingstjänst av Managementkonsulter
BeskrivningUppdraget syftar till att identifiera och kontraktera konsultföretag med den kompetens som krävs för att genomföra konsultuppdrag inom Managementkonsultområdet samt säkerställa att de kontrakterade konsultföretagen genomför uppdragen enligt de av beställaren ställda krav. Det är viktigt att konsultförmedlaren har ett brett, etablerat och aktivt konsultnätverk och ska vara leverantörsoberoende. Konsultförmedlaren får inte offerera egna konsulter inom kommande ramavtalet med Swedavia.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109501:Lot:1