See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Långa Bussresor
Beskrivning: Bussresor överstigande 85km enkel väg.
Intern identifierare: Ks 584/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60172000 Uthyrning av bussar och långfärdsbussar med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för succesiva avrop av inrikes bussresor överstigande 85km enkel väg.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa villkor