41127-2025 - Frivillig förhandsinsyn
Sverige – Maskiner och apparater för filtrering eller rening av gaser – Behandlingsanläggning för lustgasbehållare
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBehandlingsanläggning för lustgasbehållare
BeskrivningLeverans av behandlingsanläggning för lustgasbehållare för säker hantering, uppsamling och destruktion av lustgas. Se bilaga för mer information.
Intern identifierare0135/25
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42514000 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av gaser
Ytterligare klassificering (cpv): 33157000 Utrustning för gasbehandling och annan andningsstödjande utrustning, 39721410 Gasapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningLeverans av behandlingsanläggning för lustgasbehållare för säker hantering, uppsamling och destruktion av lustgas. Se bilaga för mer information. Renova AB genomför upphandlingen för koncernens dotterbolag Renova Miljö AB som blir kontraktstecknande part.
Intern identifierareBehandlingsanläggning för lustgasbehållare