See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 10 kVA GS with GS trailer
Beskrivning: Upphandling av 7 årigt ramavtal med garanterad initialbeställning till FM och FMV av Elverk och Elverkskärra.
Intern identifierare: 23FMVU9583
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31121100 Generatoraggregat med kompressionständningsmotorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av 7 årigt ramavtal med garanterad initialbeställning till FM och FMV.
Intern identifierare: 10 kVA GS with GS trailer