411368-2019 - ResultatSverige-Södertälje: Psykiatrisk eller psykologisk vård
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skolpsykologtjänster (TI 2019-1072)(Södertälje kommun)
Referensnummer: TI 2019-1072
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar skolpsykologer till Södertälje kommun.
Upphandlingen är uppdelad i följande två delområden:
Delområde 1: Skolpsykolog
Delområde 2: Utredande skolpsykolog
Anbudsgivare kan lämna anbud för ett eller båda delområdena.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen