Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling begagnad slambil Luleå Miljöresurs AB
Referensnummer: KLF2021/920
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34144510 Fordon för avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser behovet av en begagnad slambil till Luleå Miljöresurs AB.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34144510 Fordon för avfall
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen