Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Konsult- och besiktningstjänster inom Styr och Övervakning
Referensnummer: 2023-217
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71315200 Byggkonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalen syftar till att täcka Stockholmshems kommande behov av konsult- och besiktningstjänster inom styr och övervakning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 30 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71315200 Byggkonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen