2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klienter, skärmar, plattor och tjänster
Beskrivning: Upphandling av klienthårdvara, tjänster och finansiering
Intern identifierare: KS 2024/311 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 51610000 Installation av datorer och databehandlingsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt