2. Förfarande
Förfarande
Titel: Körbara betongelement med smågatsten
Beskrivning: Upphandlingen omfattar LOK till arbetsplatsen på Brogatan i Halmstad av körbara betongelement med ingjuten smågatsten samt LOK till arbetsplatsen på Brogatan i Halmstad av busshållplatskantstöd gjuts in i betongelementen lika körytorna.
Intern identifierare: TKFN 2024/00335
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44113100 Gatläggningsmaterial, 44114200 Betongvaror
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Körbara betongelement för smågatsten