411555-2025 - Planering
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Inbjudan till hearing - Kirurgiska flergångsinstrument
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInbjudan till hearing - Kirurgiska flergångsinstrument
BeskrivningRegion Skåne bjuder in till hearing för kirurgiska flergångsinstrument. Vänligen läs igenom bilaga Inbjudan till hearing för information kring hur Ni anmäler er.
Intern identifierare2024-O001656
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar