2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reservdelar till fartyg
Beskrivning: Leverantören ska leverera delar, förbrukningsartiklar, tekniskt stöd och arbetsledning på distans och on-site till dieselmotorer av märket MAN
Intern identifierare: 24-02504
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34310000 Maskiner och maskindelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000