See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling DIS - Styrd flödesfördelning SH
Beskrivning: Projektering för systemhandling gällande teknikområden Maskin/Process, Bygg och El&automation. Avrop från DIS.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: KF2025-219
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262000 Bygg- och anläggningsarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, med undantag för takarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000