411989-2019 - ResultatSverige-Karlstad: Anläggningsarbeten för värmeanläggningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bränslelastning och snöröjning vid Hedenverket
Referensnummer: EN-732
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45251200 Anläggningsarbeten för värmeanläggningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Bränslelastning och snöröjning vid Hedenverket.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen