Hyra av digitalpress och storformatsskrivare/plotter
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30232000 Kringutrustning, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 42962000 Tryckeriutrustning och grafisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen