412101-2021 - ResultatSverige-Vänersborg: Utrustning för industrikök
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Måltidsvagnar och dockningstationer till Östra sjukhuset
Referensnummer: RS 2020-00677
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39314000 Utrustning för industrikök
II.1.4.
Kort beskrivning
Måltidsvagnar och dockningsstationer till Östra sjukhus - Regionservice
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering, 39310000 Cateringutrustning, 39314000 Utrustning för industrikök
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen