2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefon 2025
Beskrivning: Försäkringskassan avser att upphandla ett ramavtal för köp av mobiltelefoner, samt support och service av mobiltelefoner, för den egna verksamheten och för myndigheter som är anslutna till Försäkringskassan genom regeringsuppdraget Samordnad och säker statlig IT-drift.
Intern identifierare: FK 2024/005613
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mobiltelefon 2025