412221-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Datorer och datamateriel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Klient, Skrivare och Mobiler.
Referensnummer: SL 17.039
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30200000 Datorer och datamateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Eskilstuna kommun avser att upphandla Klienter, Skrivare och Mobiler.