2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Reserv- och slitagedelar för reparation och underhåll av motorfordon upp till 3,5 ton
Beskrivning: Se mer information i tidigare avtal 81530, avtalsslut 2027-03-31
Intern identifierare: KSN-2026-00713
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 34320000 Mekaniska reservdelar utom motorer och motordelar, 34913000 Diverse reservdelar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000