See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lagerautomat
Beskrivning: Upphandling av lagerautomat
Intern identifierare: SN 2025/127
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42965100 Driftssystem för lager
Ytterligare klassificering (cpv): 44440000 Lager
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000