2. Förfarande
Förfarande
Titel: Elhandel
Beskrivning: Uppdraget avser en total elleverans inklusive balansansvar samt möjlighet till finansiell prissäkring avseende Vafabmiljös samtliga anläggningar (mätpunkter).
Intern identifierare: 2025/19-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000