412331-2016 - PlaneringSverige-Uppsala: Lekplatsutrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Planerad upphandling – Park- och lekplatsutrustning.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Uppsala.
Uppsala, Tierp, Östhammar, Heby, Håbo, Enköping, Sandviken.
Nuts-kod SE121 Uppsala län
Park och lekplatsutrustning.