Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceavtal till flexlab symphaty
Referensnummer: MT 2022-0051
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72591000 Utveckling av servicenivåavtal
II.1.4.
Kort beskrivning
Direktupphandling gällande förlängning av avtal avseende kundsupport och vidareutveckling av produkter/moduler inom ramen för systemet FlexLab/Sympathy.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72222300 IT-tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen