See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Myndighetsbesiktningar Sprinkler, Trycksatta stigarledningar och Gassläcksystem
Beskrivning: Upphandlingen avser avtal rörande revisionsbesiktning och återkommande besiktning av sprinklersystem, trycksatta stigarledningar, gassläckssytem och andra släckanläggningar för byggnader inom Region Skånes fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 2024-FA000158
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
Ytterligare klassificering (cpv): 71631300 Teknisk byggnadsinspektion, 71631400 Teknisk besiktning av tekniska konstruktioner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000