2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av Loadplate till Umeå kombiterminal
Beskrivning: Inköp av Loadplate till Umeå kombiternial.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112673:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner, 42410000 Lyft- och hanteringsutrustning, 42400000 Lyft- och hanteringsutrustning samt delar till sådan utrustning, 42418000 Lyft-, hanterings-, lastnings- eller lossningsmaskiner, 42418900 Last- eller hanteringsmaskiner, 42418910 Lastningsutrustning