2. Förfarande
Förfarande
Titel: Miljömärkt städtjänst
Beskrivning: Uppdraget omfattar löpande städtjänster på beställarens anläggningar i Sandvikens kommun.
Intern identifierare: SEAB 2024/16
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90911200 Städning av byggnader, 90919100 Rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Miljömärkt städtjänst