See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bohagsflytt
Beskrivning: Uppdraget avser bohagsflytt och magasinering.
Intern identifierare: Avtalsnummer ST26/0035
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 63712000 Kringtjänster för vägtransporter, 64120000 Budtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000