See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler till arbetsplats
Beskrivning: Upphandling av möbler inom arbetsplats till Säkerhetspolisens lokaler.
Intern identifierare: 2024-10483
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39130000 Kontorsmöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000