2. Förfarande
Förfarande
Titel: Annedalshus – Ombyggnad och tillbyggnad
Beskrivning: Om- och tillbyggnad av Annedalshus. Fastigheten är ca 14 200 kvm (BTA) stor och består idag av: * Vård- & omsorgsboende (98st lgh) innehållande storkök, restaurang, dagverksamhet samt lokaler för Hälso och Sjukvård. * Kriscentrum för kvinnor kvinnokriscenter *BMSS-verksamhet *Privata hyreslägenheter
Intern identifierare: SFF-2025-00159
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000