Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Bygg
Referensnummer: 20/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45421000 Snickeriarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal byggnadsarbeten
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45261210 Takläggningsarbete, 45261300 Plåtslageri och uppförande av stuprännor, 45262300 Betongarbeten, 45262500 Murning och tegelläggning, 45421146 Montering av undertak
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen